Islamic Sexology

جماع اسلامی … لواط اسلامی… دخول اسلامی!!!

عربهایی كه مارا مسلمان كردند فقط يك عضو فعال در بدنشان دارند! اگر فكر ميكنيد اين عضو فعال ،‌مغزشان است بايد بگويم سخت در اشتباهيد! اگر مغزشان حتی اندكی كار ميكرد در اين همه سال يك اختراع و اكتشافی از اين قوم واپس مانده بيرون ميامد. اما از آنجاييكه تنها عضو فعالشان در ميان پاهای آنهاست ، در زندگی همه چيزشان تحت تاثير اين عضو برجسته!! قرار گرفته و از هرچيز كه باآنها صحبت كنيد آخرش به مسائل جنسی ختمش ميكنند… حتی در روابط عشقيشان هم بجز سكس و جماع و لواط و وطی(!) به هيچ چيز فكرنميكنند و روابط رومانتيك عاشقانه ، ورای شعور آنهاست.

بهمين دليل حتی دين اين موجودات نفرت انگيز هم تحت الشعاع جماع و لواط و وطی با حيوانات قرارگرفته و بعداز خشونت و قتل و غارت ، رتبه دوم در ميان بيشترين موضوعات مطرح شده در دينشان، مربوط به دخول و نحوه دخول است . همانطور كه سرسلسله آنها يعنی حضرت محمد هم طبق گواهی تاريخ از وقتی به قدرت رسيد يا درحال غارت كردن بود يا در حال دخول!!


فايلهای زير تنها بخش كوچكی از اقيانوس بيكران معرفت موجود در دين اين جانوران است:

جهت قرارگرفتن بدن مسلمانان درهنگام جماعبهرام مشيری

توصيه های پيامبر اسلام به حضرت علی در مورد جهت قرارگرفتن بدن زن و مرد هنگام سكس ، شنيدن‍ی است! چه پدرزن خوبی بوده اين پيامبر ! خودش دامادش را برای دخول راهنمايی ميكرده!!
.

چگونگی دخول مسلمان در دبر ( مقعد ) و قـــُبــُـل (جلو) زنها – رضا فاضلی

يك آيت الله فرهيخته در رساله و سايت خودش همه گزينه های موجود برای يك مومن باتقوا را برای دخول تشريح ميكند و با آينده نگری كامل، كليه سوراخهای موجود جهت دخول را مورد بررسی عالمانه قرار ميدهند… اگر باورتان نميشود خودتان گوش كنيد…
.
دخول شيطان به زنها به جای شوهرشان !!! – رضا فاضلی
.
اين آخوندهای مسلمان فكرميكنند شيطان هم مثل خودشان همه اش بفكر دخول است و درهنگام سكس هر زن و مردی فورا در محل حاضر ميشود! تا در دخول شركت كند!! احتمالا اين آخوند كثيف بيمار ، فيلمهای پورنوی دسته جمعی را زياد تماشا كرده است كه به اين خوبی سكس سه نفره را تشريح ميفرمايد…يكی نيست به اين مردك بگويد خب پس بااين حساب شيطان كه بايد درطول 24 ساعت فقط به اين و آن دخول كند!! پس كی فرصت گول زدن بشريت را خواهدداشت؟!!
.

چرا بهشت ، مردانه و سفره حضرت «عباس» زنانه است !!؟ – رضا فاضلی
هيچوقت فكركرده ايد چرا مردها حق ورود به سفره حضرت عباس را ندارند؟! زنهای مومنه محجبه چه امر خصوصی ای با آن حضرت دارند كه مردها نبايد ببينند؟!
.
احكام زنا و شرايط دخول به دختر باكره در اسلام – بهروز صوراسرافيل

در اينجا يكی ديگر از علمای عظام برای مسلمين شرايط سكس با دخترباكره را تشريح ميفرمايندو همچنين شرايط ازدواج با زن شوهردار!! پس از زنا با آن زن!! توسط ايشان تشريح ميشود!!
.
ليست حرمسرای دوازده امام و جماع اين معصومين با كنيزان رضافاضلی
.
خوراك آسمانی مخصوص بالابردن قدرت جماع پيامبراسلام رضا فاضلی
.
.

بدنيست كه باز سری به قرآن بزنيم و قدری ازچشمه پرفضيلت آن مستفيض شويم!!!…
.
هشدار قرآن درمورد رابطه جنسی با مادر، خواهر و دختر!
فقط اين فايل را بشنويد تا بفهميد كه اين اعراب چه كثافتهايی بودند كه حتی به مادرشان تجاوز ميكرده اند و رسولشان را وادار به بيان چنين سخنانی در كتاب بظاهر آسمانيش كرده اند!!
.
.
ماجرای شگفت انگيز «نطفه» پيامبر اسلام و ارتباطات جنسی اين «نطفه» در قرآن – رضا فاضلی
طبق نظريه علمای! اسلام، نطفه حضرت محمد از ابتدای هستی در كره زمين وجودداشته و ماجرای سكسی اين نطفه سحرآميز!! را كه در قرآن آمده است در اين فايل خواهيد شنيد…
.
.
مسلمين عزيز ! محظوظ شديد از اينهمه كمال در دين اسلام؟؟ حال بعنوان حسن ختام و تكميل قضيه بدنيست قدری از متون سكسی تورات و قرآن را بشنويد. باشد كه رستگار گرديد!!…

پورنوگرافی در متون آسمانی
Advertisements

9 پاسخ to “Islamic Sexology”

 1. Anonymous Says:

  mani jan salam
  Tu az che energi estefadeh mikoni ke tupkhanat in ghadar ghodrat dareh? Baba bezar kholghe ma tu insale jadid tang nashe digeh! Rasti eyd chikar kardi? koja rafti? cheghadar eydi gherfti?! sizdah bedar koja rafti? Ash reshteh cheghadar khordi? hatman mikhai sale jadid ro ba ghodrat shoru koni? bashe pas betaz bebinam be koja miresi. Ezat ziad.
  saeed

 2. Anonymous Says:

  سلام مانی جان
  الان که دارم براین می نویسم قلبم در فشار است. به تو نگویم به که بگویم. نبم نگاهی به کتاب مسعود انصاری( کوروش کبیر و محمد) انداختم. شاید باور نکنی که محمد غریب‌ترین کس در میان امتش است. دست به قلم که بردم ناگاه تمام آن توهین ها و تهمت هایی که در طول این سالیان به محمد بسته شده است در ذهنم تداعی شد. محمد، این منادی توحید، اندک زمانی است که در تفکر نسل ما محو شده است. مهاجمان با ضرباهنگ های منظمشان پرده می‌شکافند و حرمت می‌درند. در همین سطح وب با جستجوی کلمه‌ی محمد هزاران هزار صفحه‌ای را می‌بینی که به نام او و بر ضد او، این بزرگ مرد تاریخ را آماج حملات قرار می‌دهند. چنان بر او یورش برده اند که تو گویی مسلمانانی هم که به او اعتقاد داشتند ضعف او را پذیرفتند و در مسلخ تهمت، ناتوان از پاسخ گویی و شرمسار از کردار پیامبرشان، گاه بر خود لعنت می‌فرستند که کاش این پیامبر و این اسلام نبود و این حرف ها هم.
  از مهمترین مسائلی که همیشه محل بحث بوده و میدان گاه تاخت و تاز اسلام ستیزان، مساله تعدد زوجات و زن از نگاه پیامبر است. در این باره بسیار گفته اند و بسیار ناگفته مانده است. اولین باری که این مساله مطرح شد، سال ها پس از حیاتش و به دست روحانیون متعصب کلیسا در قرون وسطی بود. با اوج گیری روحیه‌ی اسلام ستیزی و شانتاژ کلیسا، کتبی بر ضد اسلام و محمد تالیف شد. آش حمله به محمد و اسلام آنقدر شور شد که صدای ویلیام دراپر و سردنسن روز و پرفسور آربری، از خاور شناسان و اسلام شناسان معروف هم در آمد. در این میان نیز توماس کارلایل انگلیسی، گوته‌ی آلمانی، جان دیون پورت، بولانولیه، ولتر، شیمل و پرفسور ساذرن از کسانی بودند که مردانه از اسلام و زندگی محمد در مقابل اتهامات مویر، درمینگهم، واشنگتن ارونگ، دوزی و لامانس دفاع کردند.
  در مقابل این حجم حمله و تهمت و بهتان علیه محمد، این غریب تاریخ، کسانی از دو آتشه های مسیحی در قرن ۱۸ در اروپا ظهور کردند و شروع به دفاع از او نمودند. آنها گفتند در نص صریح عهد عتیق است که یعقوب و داوود و انبیای دیگر بنی اسرائیل بدون هیچ قید و بندی هر قدر که می‌خواستند زن می‌گرفتند (مثلا نوشته اند یعقوب ۹۹ زن داشته است) و حالا شما آمده‌اید و بر محمد ایراد می‌گیرید که چرا به مقدار محدود و معینی زوجات متعدد قائل شده است
  آقای انصاری تماما از منابعی استفاده کر ده است که نوشته مخالفین محمد است. مانی نمی دانم که تو با این فرد تماس داری یا نه ولی امید وارم که روزی شود که افسوس نخورید.
  اگر اینها مخالف دین هستند چرا از زرتشت دفاع می کنند؟
  مانی حالم گرفته است.
  سعید

 3. Mani Says:


  سلام سعيد گلم
  اولا برات سال خوبی آرزو ميكنم عزيزم و اميدوارم همچنان همراه من باشی.

  سعيد جون مطمئن باش هرچقدر كه بر ضد محمد تبليغ بشه اگر واقعا مظلوم باشه ( كه در اين مورد باهات موافق نيستم) كسی اين تبليغات را باور نخواهدكرد. همانطور كه بسياری از جوانهای ايران درست برعكس تبليغات اسلامی، از دين گريزان شده اند. ديگه زمان دهن بين بودن سپری شده و خوشبختانه جوونها مثل تو اهل مطالعه شده اند. بنابراين كسی نميتونه به اين سادگی كسی را گول بزند.

  درمورد شخص حضرت محمد هم از نظر من كسيكه مظلوم باشد هرگز هرگز هرگز بخود اجازه كشتن حتی يك نفررانميدهد . هرگز زور نميگويد و دستورات زورگويانه صادر نميكند. هرگز مال و اموال كسي را تصاحب نميكند. حالا طرف هر دين و عقيده ای داشته باشد.
  اين البته نظر منه.

  دل من و تو الان بايد براي جوونايي بسوزه كه توي ايران خودكشي ميكنند و اونهايي هم كه زنده هستند هرروزشان مثل مردن است. من وقتي به اونا فكر ميكنم دلم ميگيره نه براي حضرت محمد كه تا زنده بود هركاري دوست داشت كرد و حرفشو زد و اونظور كه دوست داشت عمل كرد.

  به هرحال سعيد جون خيلي خوبه كه تو اين كتابها رو ميخوني . مطمئن باش ديريا زود به نتيجه هاي خيلي جالبي ميرسي.

  درمورد زرتشت هم حداقل خود فاضلی را ميدانم كه طرفدار دين زرتشت نيست. او هيچ ديني را قبول ندارد. من هم همينطور. ازنظر من زرتشت اصلا پيامبر نبود. يك آدم عادي بود با طرزفكر پيشرفته و متعالي. خودش هم ادعاي پيامبري نداشت ولي بعداز او يك مشت آخوند مثل همين آخوندهاي ما اين بساط رو درست كردند و دين زرتشت را پايه گذاشتند كه تماما جعلي و دروغ است

 4. na Says:

  آفتاب: یک نماینده مجس هفتم دعوت از منتخبان دور هشتم مجلس را نوعی رایزنی برای تثیبت ریاست حدادعادل در این مجلس دانست. به گزارش خبرنگار پارلمانی آفتاب جعفر آیین‌پرست نماینده مهاباد در تذکر آیین‌نامه‌ای به هیات رئیسه مجلس متذکر شد: «دعوت از منتخبان مجلس هشتم توسط هیات رئیسه مجلس هفتم استفاده از یک رانت‌ دولتی است و این خلاف قانون و آیین‌نامه مجلس می‌باشد». وی افزود: «هیات رئیسه مجلس 3 هتل را برای اقامت منتخبان مجلس هشتم که پنج‌شنبه و جمعه به تهران می‌آیند در نظر گرفته است که با احتساب هزینه رفت‌‌وآمد آنها و اقامت در تهران حدود یک میلیارد برای این مهمانی هزینه می‌شود».(
  ——–

  جزو دربار سلطنته ديگه.
  پول مفته

  خانه عفاف

 5. Anti Says:

  بزار اینجا بگم:خامنه ای مادر قهبه کسکش زن جنده از تلفیق مقداری منی مار و سگ و لجن با مقداری تخمک عرب و شتر و سنجاقک مرده تشکیل شده.خار هممونو گاییده کاشکی میشد یک روز شخصا کیرشو آتیش بزنم که این موجود پست و کثیف دیگه اینقدر کیر کشی نکنه

 6. Anonymous Says:

  مانی جان سلام
  مطالبی برایت آورده ام که به موضوع این ماه تو ربط زیادی دارد.
  خداوند در آيه 64:12 تغابن ميفرمايد:

  «وظيفه پيغمبر ما فقط رساندن آشكار رسالت ماست.»

  آيا اين آيه احتياج به تفسير دارد؟ ما را چه شده؟

  خداوند در آيه 5:50 سوره مائده به رسول اکرم ميفرمايد:

  «بين آنها مطابق آنچه خدا نازل كرده حكم كن و از دلخواه آنان پيروی مكن

  و مواظب باش كه تو را از بعضی از چيزهائی كه خدا بتو نازل كرده منحرف نكنند.»

  بيشتر وقتها زمانی که با يکی از اين دکانداران مذهبی قرآن نخوانده صحبت ميکنيد،

  برای عوض کردن موضوع و گمراه کردن من و شما، و ثابت کردن افکار غلط شان،

  چند تا حديث بخورد ما ميدهند که اغلب آنها نادرست، و حتی ضد اوامر خداوند در قرآن مجيد است.

  از آنها بپرسيد آيا اين احاديثی که ذکر ميکنی اوامريست که خداوند دستور داده و نوشته شده، يا يک انسان آنها را نوشته؟

  مسلما خواهد گفت انسان.

  باو بگوئيد من قرآن مجيد را در دست دارم که تمام اوامر خداوند در آن است،

  و خداوند در قرآن در آيه 6:38 سوره انعام بمن ميفرمايد ، خداوند از هيچ چيز در قرآن فرو گذار نکرده

  (يعنی قرآن کاملا کامل است و احتياجی به هيچ احدی چه مرده چه زنده ندارد که آنرا بهبود بخشد).

  اگر هنوز بجای آيات قرآن، اصرار بذکر احاديث کردند،

  بآنها بگوئيد حديث اول باب آخر کتاب فضل علم کافی را بخوانند که رسول اکرم فرمود:

  «هر حديثی که برای شما نقل کردند اگر مطابق قرآن بود آن را بگيريد، و اگر خلاف قرآن بود آن را ترک کنيد.»

  از قول پيغمبر در حديث اول و پنجم باب آخر كتاب فضل علم اصول كافی نقل شده است كه فرمود:

  «آنچه موافق كتاب خدا بود (از هر کسی كه باشد) بگيريد و هرچه برخلاف كتاب خدا بود (از هر کسی كه باشد) ترک كنيد.

  و «ای مردم آنچه از قول من بشما گفته شد كه موافق كتاب خدا باشد من گفته‌ام و آنچه مخالف كتاب خدا باشد من نگفته‌‌ام.»

  استاد بختياری نژاد مينويسد: «تمام احاديثی که بر خلاف قرآن است مطابق گفته پيغمبر (ص) بايد بدور انداخت.

  تمام احاديثی که بر خلاف قرآن است تهمت به پيغمبر (ص) و دروغ است.»

  حال برادر من خودت قضاوت کن.

 7. Mani Says:

  سلام دوست من كه اسمتو ننوشته ای : )

  مسخره بودن احاديث و جعلي بودن اكثرشان كه مدتهاست ثابت شده. بهمين دليل هم هست كه خود من به تمام مسلماناني كه با من درميفتند ميگويم كه آقا جان قرآن را بخونيد. اگه متن قرآن را قبول داشتيد اسلامتان را حفظ كنيد و اگر ديديد خلاف عقل شماست آنرا كناربگذاريد.

  به هرحال چيزي كه واضح است اينه كه به زور نميشه كسي رو متقاعد كرد كه حديث ها را قبول كند يا نكند . خودشون بايد تصميم بگيرند . مهم اينه كه هركسي به اندازه كافي تحقيق بكنه . مطمئنا به نتيجه درست خواهندرسيد.

 8. na Says:

  براي کساني که جديدا مدعي خواندن خاطرات خاندان پهلوي چاپ ح.اسلامي بودند.
  ———————-
  فرح پهلوی: کتاب خاطرات من در ایران ساختگی است
  http://www.radiofarda.com/Article/2008/04/28/f4_Farah_pahlavi_memoirs.html

  —————
  در اين جا بايد به هموطنانم يادآوری کنم که ظاهراً کتاب های زيادی به اسم من، مادرم، ملکه مادر و برادران شاه، در جمهوری اسلامی چاپ می شود که همه ساختگی است. بعد از اين که کتاب من در خارج به فارسی چاپ شد، در جمهوری اسلامی دو جلد کتاب به نام «دختر يتيم» به نوشته فرح پهلوی، چاپ کردند که ساختگی است.

  حتی کتاب «دخترم فرح» که به اسم مادرم چاپ شده نيز جعلی است و مادرم هرگز خاطراتی ننوشت. تازه در اين کتاب نوشتند ترجمه انگليسی، که مادرم هيچ گاه انگليسی صحبت نمی کرد.

  اسم خانمی هم که به عنوان مترجم نوشته اند اصلاً چنين مترجمی و چنين ناشری در انگليس وجود ندارد. من خواستم اين مسئله را هم وطنانم بدانند.

  از سخنان شما این طور بر می آید که ناگفته هايی وجود دارد که در نظر داريد در چارچوب کتاب های ديگری بازگو کنيد.

  اگر فرصت شود، می خواهم در مورد کارهايی که درايران می کردم بنويسم. تا در تاريخ بماند و بدانند که در آن زمان چه کارهايی برای گروه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و کودکان انجام می شد. همان طور که گفتم اين نوشته، نظر خودم و جواب به کتاب هايی است که مطالب نادرست نوشتند. اميدوارم فرصت انجام اين کار را داشته باشم

 9. Anonymous Says:

  Mr.maani
  I sorry for you.you are
  not a logic man.I could not
  discusse to you.bye.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: